Ювілейний фестиваль проходив протягом 10 днів і був одним з найбільш «зіркових» за всю історію: народний артист Росії Сергій Гармаш приїхав на рідну землю привітати учасників фестивалю та провести майстер-клас серед акторів, на фестивалі демонстрували своє мистецтво Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв, Раду Поклітару та Ірма Вітовська, брати Пономаренко та Олег Ємцев, Ірина Шинкарук, гурти «Арс-Нова» і «Бряц-Бенд» і багато інших відомих театральних та естрадних діячів. На фестивалі була присутня нова країна – Латвія.
Оргкомітет фестивалю вважає Х ювілейний фестиваль ідеальним у організаційному плані.
1 |
Криворізький театр музично-пластичних мистецтв «Академія Руху», У. Шекспір «Ромео і Джульєтта» |
Кривий Ріг |
Україна |
|
2 |
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр, О. Грін,«Червоні вітрила» |
Херсон |
Україна |
Вадим Гнідаш, Олеся Колодницька |
3 |
Київський академічний Молодий театр, Я. Гловацький «Четверта сестра» |
Київ |
Україна |
|
4 |
Ризький російський театр ім. Чехова, М. Заліте, «Всі люди кішки» |
Рига |
Латвія |
«Кращий акторський дует» - Ірина Єгорова та Юрій Сафронов (журналістське журі) |
5 |
Херсонський академічний музично-драматичного театр ім. М. Куліша, М. Вішнек, «Таємниця літаючої жінки» |
Херсон |
Україна |
«За творчий пошук» - Сергій Павлюк «Краща чоловіча роль» - Олександр Мельник (журналістське журі) |
6 |
Спільний проект Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша і продюсерського центр «Панама», О. Солод, «Клон» |
Херсон – Москва |
Україна - Росія |
«Кращий продюсерський проект» - Олександр Книга та Анатолій Муттер |
7 |
Київський академічний Молодий театр, С. Швидкий «У полоні Кармен у полоні» |
Київ |
Україна |
|
8 |
Київський академічний театр оперети, Ж. Оффенбах, «Звана вечеря з італійцями» |
Київ |
Україна |
|
9 |
Державний російський драматичний театр ім. Чехова, О. Мардань, «Лист очикувань» |
Кишинів |
Молдова |
|
10 |
Одеський російський драматичний театр, О. Мардань, «Дівчата» |
Одеса |
Україна |
|
11 |
Миколаївський академічний театр драми та музичної комедії, І. Франко «Украдене щастя» |
Миколаїв |
Україна |
«Краща чоловіча роль» - Микола Григоренко |
12 |
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театру ім. М. Куліша, О. Образцов, «Два серця» |
Херсон |
Україна |
«Краща жіноча роль» - Олена Галл-Савальська «Краща жіноча роль» - Олена Галл-Савальська (журналістське журі) |
13 |
Театр сучасного танцю «Київ модерн балет», «Дощ», «Болеро» |
Київ |
Україна |
«Краща хореографія» - Раду Поклітару «Краща вистава» (журналістське журі) |
14 |
Республіканський театр білоруської драматургії, М. Рудковський, «Жінки Бергмана» |
Мінськ |
Білорусь |
«Краща вистава» «Краща вистава» (журналістське журі) |
15 |
Тамбовський державний драматичний театр, А. Стріндберг «Фрекен Жюли» |
Тамбов |
Росія |
|
16 |
Луганський театр пісні і танцю «Легенда» |
Луганськ |
Україна |
«Симпатія журі» |
17 |
Московський драматичний театр на Перовській, О. Островський «Без вини винуваті» |
Москва |
Росія |
|